« לעמוד הראשי

חברת Hashicorp מגייסת $100M – ומצטרפת למועדון חברות הענן ששוויין מעל מליארד דולר

חברת Hashicorp, יצרנית Terraform ו- Vault מדווחת על גיוס של  100 מליון דולר – ובכך מצטרפת למועדון חברות ה"יוניקורן" עם שווי חברה של 1.9 מליארד דולר.

עם עליית החשיבות של מחשוב ענן, החברות שתופסות את תשומת הלב הן אלה שמציעות למשתמשים תמיכה ב- Multi-cloud וצמצום הסיכון בהסתמכות על ספק ענן יחיד – ואחת הבולטות מביניהן היא HashiCorp, שמציעה סט כלים מבוססי קוד-פתוח, המאפשרים אוטומציה וחופש תנועה לבניית תשתיות מבוססות ענן ובצורה אגנוסטית התומכת יפה באסטרטגיית Multi-Clouds.

HashiCorpSuite_OpenSource

בשבוע שעבר השתתפתי בכנס סגור של החברה אשר היה מיועד לשותפים (ונערך בסן פרנסיסקו), והחברה חשפה פומבית כמה מספרים מעניינים, ביניהם:

  • לחברה קהילה של 3000 תורמי קוד לגירסאות הקוד הפתוח (מתוכם 1200 תורמים קוד למוצר Terraform)
  • יש כיום 1.6 מליון הורדות בחודש למוצרי החברה
    (סקירה מלאה על הכנס נמצאת כאן)

סיבוב הגיוס החדש (והרביעי במספר) הובל על ידי IVP והשתתפו בהשתתפות המשקיעים הקיימים GGV Capital, Mayfield, Redpoint Ventures ו- True Ventures, כמו גם משקיעים חדשים Bessemer Venture, סך גיוסי החברה עד כה: 174 מיליון דולר בחברה.
לדברי מייסדי החברה, הכסף ישמש לגיוס אנשי תמיכה, שיווק ומכירות, במטרה להגביר את האימוץ של מוצריה העיקריים:

  • Terraform – provision any infrastructure for any application
  • Vault – manage Secrets and Protect Sensitive Data
  • Consul – distributed service networking layer (service mesh) to connect, secure and configure applications
  • Nomad – run Any Application on Any Infrastructure (like Kubernetes)

מייסדי Hashicorp

בתמונה: מייסדי החברה, Armon Dadgar (משמאל) ו- Mitchell Hashimoto – הקימו את החברה לאחר שסיימו תואר ראשון באונ' Washington

המוצרים של HashiCorp מסייעים למפתחי תוכנה ולמפעילי תשתית לפרוס יישומים בסביבות מורכבות, כולל ספקי ענן ציבוריים כגון AWS, Azure,  Google Cloud או תשתית פרטית כגון data-centers פרטיים ו- OpenStack. מוצרים אלה מבוססי קוד פתוח, וזמינים הן כמוצר בסיס פתוח וחינמי, והן כמוצרי  Enterprise הכוללים תמיכה של היצרן ופיצ'רים נוספים (בדומה למודל של חברות דומות כגון GitLab).

 

אנו מייצגים רשמית את חברת Hashicorp בישראל ובמדינות נוספות, ומספקים רישוי, הטמעה, יעוץ, תמיכה והדרכה ל- Terraform, Vault,  Consul ו- Nomad .
אנו מציעים פתרונות מקצה לקצה בתחומי ALM, DevOps, בניית סביבות פיתוח ובדיקות והעברתם לקונטיינרים, לענן ועוד.

כמו כן גם אנו מספקים רישוי והטמעה של כלים משלימים –  GitLab, Spotinst, AWS, GCP, Azure, Kubernetes, Chef, Rancher, StreamSets, Nexus, Jfrog ועוד

שאלות? נשמח לענות על כל שאלה – אפשר לפנות אלינו במייל hashicorp@almtoolbox.com  או טלפונית 072-240-5222