« לעמוד הראשי

GitLab Pricing – עלויות של רשיונות GitLab

gitlab pricing גיטלאב עלות מחיר רשיון

אנו נשאלים לעתים קרובות על מחירי הרישוי של GitLab. לכן חשבתי לכתוב מאמר קצר בנושא ולעשות סדר בדברים – להלן.

המחיר של GitLab זול מאוד, ומתחיל ב- 39$ לשנה למשתמש אחד (כן – לשנה. זו לא טעות) . תמורת עלות זו מקבלים רשיון Enterprise  ארגוני מלא, הכולל פיצ'רים נוספים וכן תמיכה של היצרן עם מענה ביום המחרת. רשימה מלאה של הפיצ'רים הנוספים ניתן לראות כאן.

מודל הרישוי הוא רשיון subscription  שנתי (בדומה ל- GitHub ומוצרים אחרים), אותו יש לחדש בכל שנה (ואם לא מחדשים – הרשיון פג).

ניתן גם להזמין מראש רשיון לכמה שנים, וכך להבטיח את המחיר.

תמורת מחיר זה מקבלים כאמור תמיכה בסיסית מהיצרן. ניתן גם להרחיב את התמיכה לתמיכת פרימיום (premium) של 7×24 .

שירותים נוספים בתשלום נוסף:

  • GitLab Geo – תוספת המאפשרת בניית אתר ראי (mirror) עבור משתמשים באתר מרוחק (לצורך שיפור ביצועים)  – בתוספת של 99$ למשתמש לשנה
  • Premium Support – תמיכה 7×24 עם זמן מענה מהיר במיוחד. בנוסף – איש תמיכה קבוע; עזרה בבניית ארכיטקטורה של high availability ; קבלת 2 הדרכות מרחוק באנגלית – כל זאת בתוספת 99$ למשתמש לשנה (ישנה כמות מינימלית של משתמשים להזמנה)
  • מנגנון נעילת קבצים באופן אקסקולסיבי, באופן שרק משתמש אחד יכול לערוך את הקובץ ברגע נתון (שימושי מאוד לקבצים בינאריים שלא ניתן למזג ושחשוב שלו יווצרו בהם קונפליקטים כתוצאה מעבודה מקבילית על ענפים שונים). בתוספת תשלום של 99$ למשתמש לשנה.

לפרטים נוספים ולהזמנת רשיונות בתנאי תשלום אטרקטיביים, ניתן לפנות אלינו: gitlab@almtoolbox.com

או טלפונית 072-240-5222. אנו (חברת ALMtoolbox) המייצגים הבלעדיים של GitLab בישראל.

ניתן גם לקבל תמיכה ושירותים מקצועיים נוספים מאיתנו, כגון: התקנות בתוך הארגון או על ענן פרטי; הדרכות ; שדרוגים; חיבור לכלים אחרים דוגמת Jenkins, JIRA, Taiga, HipChat, Slack ; הסבה מכלים אחרים ועוד.

 

ענן פרטי

מלבד התקנה בשרתי החברה, אנו מספקים גם שירות ייחודי של התקנת GitLab על "ענן פרטי", המאפשר לכם לקבל שרת פרטי, מאובטח ומהיר – מבלי לחלוק אותו עם חברות או ארגונים נוספים כפי שקורה בענן הציבורי של GitLab. פתרון זה הוא מהיר יותר, באופן חד משמעי, בהשוואה לענן הציבורי של GitLab, וזאת ע"פ בדיקות ביצועים שביצענו.

אנו מיומנים בהקמה מהירה של פתרון כזה, בישראל, באירופה או בארצות הברית.

אנו גם יכולים לתת תמיכה מלאה של IT (תשתית) ואפליקציה לשרת כזה, מרמת מערכת ההפעלה (Linux) עד לרמת אפליקציית GitLab ואפליקציות המחוברות אליה, כולל תמיכה ב- Docker (ניתן להתקין את GitLab כ- container).

 

קישורים רלבנטים: