« לעמוד הראשי

חדש! ניתן להקים פרוייקטים פרטיים בענן הציבורי של GitLab ולקבל תמיכה מהיצרן

החל מהחודש (מאי 2017) , חברת GitLab הרחיבה את אפשרויות הרישוי והתמיכה למי שמקים פרוייקט פרטי בענן הציבורי שלהם (דהיינו אתר gitlab.com):

 

אפשרויות אלו מצטרפות לרישוי שקיים בגירסאות ה-  Enterprise שקיימות בהקמת שרת פרטי משלכם (on-premise).

כמו שהיה תמיד – ניתן עדיין להקים פרוייקטים פרטיים בחינם בענן הציבורי – ללא תמיכה טכנית של היצרן. כעת יש 3 מסלולים בתשלום, כאשר הפרמטרים שמשתנים ביניהם הם:

  • כמות הזמן שניתן להשתמש להרצת Runners משותפים (Runner הוא מכונה להרצת בדיקות או builds – מה שמוכר למשתמשי Jenkins בשם "Slave"). כידוע GitLab מכיל כלי CI מעולה שמגיע built-in וכלול במחיר, המייתר את הצורך ב- Jenkins או בכלים דומים דוגמת Travis או CodeShip.
  • הפיצ'רים הפתוחים לשימוש (Enterprise Starter או Enterprise Premium). ניתן לראות את ההבדלים ביניהם בטבלה כאן. ישנו גם מאמר שכתבנו המסביר את ההבדלים.
  • זמן התגובה לתמיכה טכנית (נע בין 4 שעות ליממה)

אנחנו מודעים לכך שהמבחר מבלבל ולא ברור מספיק – לכן ניתן לפנות אלינו ונשמח להסביר את ההבדלים! אפשר לפנות ל- gitlab@almtoolbox.com

 

מה בעצם ההבדל מול ההצעה של GitHub?

אם משווים את זה לאירוח בענן הציבורי של GitHub (כלומר אתר github.com ), ניתן לראות שמקבלים כאן יותר ערך ובמחיר נמוך יותר: ב- github.com העלות היא בין 5$ ל- 21$ למשתמש לחודש , והמערכת שם לא כוללת כלי CI/CD ו- Issue Boards שמגיעים ב- GitLab כחלק מהמערכת. ויש גם הבדלים נוספים.

 

כמו תמיד, ניתן לרכוש את כל סוגי הרשיונות ישירות דרכנו ולקבל תנאי תשלום טובים יותר מקניה באתר היצרן. כמו כן ניתן לקבל אצלנו יעוץ על פריסה נכונה של הסביבה שלכם, חיבור לכלים אחרים (כמו JIRA, Docker, Jenkins Slack וכו'), שירותים מתקדמים מותאמים ל- GitLab כגון HA ו- DRP , שירותים מנוהלים של סביבת פיתוח על ענן פרטי,  הדרכות ועוד. לפרטים אפשר לפנות אלינו ל- gitlab@almtoolbox.com או טלפונית 072-240-5222 .

אנחנו נעדכן בהמשך כאן בבלוג בפרטים נוספים על אפשרויות הרישוי החדשות (והישנות) ועל שימושים מעניינים שאפשר לעשות עם GitLab. כדאי להצטרף לרשימת התפוצה שלנו לקבלת עדכונים עתידיים: