« לעמוד הראשי

הזמנה לסדרת וובינרים בעברית למשתמשי ClearCase – יום ג' הקרוב 18/12/12

לאחרונה הוצאנו גירסאות חדשות ל- 3 מהמוצרים שלנו והוספנו להם יכולות חדשות, וחשבתי שזו הזדמנות ליישר קו ולהציג מה חדש בכל מוצר ומוצר – ובעברית.

ביום ג' הקרוב, ה- 18/12 , אערוך בשעות הבוקר סשן של 3 וובינרים קצרים עבור כל מוצר, ואתם מוזמנים להצטרף – בלחיצת כפתור אצלכם מהמחשב (יש צורך באוזניות).

הערה (25.12.12): כל הוובינרים הוקלטו. ניתן לצפות בהם דרך קישור זה.

ברצוני להזכיר שיש לנו גם הצעות מיוחדות למי שמעוניין לרכוש עד סוף שנה זו. אם במקרה נשאר לכם תקציב, זו הזדמנות לנצל אותו.

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה:  info@gomidjets.com  .

1) יום ג' בשעה 10:00
ClearCheck
זהו מוצר ניטור המבצע בדיקות "בריאות" לשרת ה- ClearCase שלכם. המוצר יודע להתחבר לשרת, לסרוק ולבדוק מה שצריך (בהתאם להמלצות IBM ולנסיון המצטבר שלנו כמומחים לזה), לנתח את המידע ולהגיש אותו בצורת דו"ח קריא ו"תכל'סי" (דוגמת זה)
בגירסא האחרונה הוספנו יכולות חדשות בהתאם לדרישות של לקוחות. לקריאה מה חדש – נא לקרוא כאן.

Join Webinar

 


 

2) יום ג' בשעה 11:00
R&D Reporter
זהו מוצר המאפשר לכם להגדיר מגוון רחב של דו"חות סטטוס הפיתוח, המתאימים למגוון רחב של בעלי תפקידים בארגון: מפתחים, ראשי צוותים, מנהלי גירסאות ואפילו מנהל הפיתוח. במהלך הסשן אציג את היכולות החדשות שהוספנו בגירסא 3 החדשה. בינתיים ניתן לקרוא זאת כאן.
מוצר זה מותאם כרגע ל- UCM , ואנו עובדים להרחיב אותו ל – Base ClearCase , ל- CCRC וכן ל- ClearQuest ול – Rational Team Concert .
מוצר זה מוצע כעת יחד עם המוצר הבא – מוזמנים להשאר גם לסשן שיהיה בסמוך אליו.

Join Webinar

3) יום ג' בשעה 12:00
Visual Annotate
לאחרונה הוצאנו את גירסא 2.0 למוצר זה. זהו מוצר המתאים גם ל- UCM וגם ל- Base , ומסוגל להציג מידע פיתוחי רב ברזולוציה של שורות קוד, ולעזור לקצר תהליכי תיקוני קוד ותהליכי code review, בדגש על קוד ישן שלא תמיד מוצאים את מי שכתב אותו. בגירסא האחרונה הוספנו מידע רב שניתן להציג, וכן יכולת להציג את המידע ביחס לגירסאות קודמות (show diff). מידע נוסף ניתן לקרוא כאן.

Join Webinar